01.

Що отримують наші клієнти?

Як девелоперська компанія ми відповідаємо за всі етапи створення житлових комплексів. Завдяки цьому наші клієнти отримують інформаційну підтримку, якісне житло, виконане з надійних матеріалів, та економію часу на вирішення питань пошуку та бронювання оселі.

Втілюємо сміливі рішення

Схеми індивідуального планування розробляються найкращими проектними організаціями. Результат - зручні оселі з багаторівневими пентхаусами, патіо, атріумами, підземними паркінгами та іншими новими для вітчизняного будівництва елементами.

Використовуємо якісні матеріали

Ретельно слідкуємо за надійністю матеріалів, використовуючи лише найкраще - від фундаменту та стін до фасадів та внутрішнього оздоблення. Такий підхід забезпечує комфорт для щасливих мешканців будинку.

Дбаємо про кожного

Надаємо безкоштовні консультації, організовуємо екскурсії, вибираємо оптимальний тип планування, цим самим економимо ваш час та забезпечуємо життя класу бізнес, комфорт та еліт.

02.

Причини придбати житло саме у нас

В своїй роботі ми стараємося задовольняти потреби поціновувачів новітніх технологій комфорту і сучасного архітектурного стилю. Орієнтація на якість сприяє динамічному розвитку на девелоперському ринку. За 5 років ми досягли результатів, що говорять самі за себе.

1080

квартир створено або на етапі будівництва

60000

квадратних метрів здано в експлуатацію

9

проектів розроблено, 7 — уже втілено в життя

48

спеціалістів задіяно в кожному проекті

Яскравий каталог рендерів, розтермінування на рік, додаткові знижки при повній оплаті — все це передбачено для комфорту та позитивного настрою майбутніх мешканців ЖК від "ГрандДім". Крок за кроком ми втілюємо сучасні тендеції будівництва, і прагнемо бути найкращими для наших клієнтів.

03.

Бажаєте побачити своє майбутнє житло?

Забронюйте дату екскурсії для вибору квартири на акційних умовах
цього сезону!

Введіть телефон
Укажіть бажану дату відвідин ЖК від "ГрандДім":
04.

Чому нам варто довіряти?

Звертаючись до нас, ви отримуєте гарантію якості від забудовника!